Rehberlik

Geometri Dersi İçin Youtube Kanalları

Merhaba değerli arkadaşlar bugün sizlere üniversiteye hazırlıkta çok yardımcı olan, bir konuyu ele aldık; Geometri Dersi İçin Youtube Kanalları. Her ders için ilgili olduğu kanalı da makalemizde yer vermeyi ihmal etmedik. Ders ders iyi olan YouTube kanalını inceledik. Bir çoğumuz anlamadıkları veya bilmedikleri bir konuyu öğrenmek için youtube izlemeye ihtiyaç duymuştur. Peki bilinen kanallar hangileridir. Hangi kanallar daha iyidir. Bu soruyu öğrenmek için makalenin devamını okuyun.

Geometri Dersi İçin YouTube Kanalları

Geometri bir çok öğrencinin zorlandığı bir derstir. Ama aslında kolaylaştırılabilir, bir tarzı vardır. Bugün sizlere bu makale ile geometriyi kolaylaştıran kanalları inceleyeceğiz. Geometri YKS ve TYT sınavlarında oldukça değerli bir test bölümüdür. Ve matematik kitapçığının içinde soru çıkarmaktadır. 

Geometri Dersi İçin Youtube Kanalları şunlardır;

Hocalara Geldik: Kanal öğrencilere ücretsiz, video çekimler yapan bir youtube kanalıdır. Konu anlatım, soru çözüm, rehberlik, vb. konulardaki ücretsiz videolar üretir. Hocalara Geldik kanalı, Geometri konusunda oldukça isabetli bir kanaldır. Geometri konusunda lise ve üniversiteye hazırlık aşamalarında yayınlar yapar.

Şenol Hoca: Matematik ve Geometri konusunda uzman olan hocamız, geometriyi de aynı matematik gibi kolay bir şekilde işler, pratik yollar üzerinde çalışır. Hocamızın ders anlatışı akıcıdır. Geometriyi sevdirir, işlevsel halde anlatır. Hocamızın matematik ve geometri üzerine soru bankası yayınları mevcuttur.

Geometri: Hocamız daha çok ortaokul düzeylerine videolar yayınlamaktadır. Ama geometri konuları mevcuttur. Az da olsa üniversite düzeyinde yayınlar yapmaktadır. Ders işleyişini Şenol Hocamız gibi yapmaktadır.

Ekol Hoca: Hocamız Geometri Konu Anlatımları, Soru Çözümleri, Çıkmış Sorular, Çalışma Kitapları, Özel Sorular ve Stratejileri ile öğrencilerine destek olmaktadır. Hocamızın kendi sitesinde sırasıyla konuları işler. Hocamız yine lise, KPSS gibi üniversiteye hazırlıkta öğrencilere yardımcı olacak yayınlar yapmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu