İletişim

Bizimle iletişime geçmek için sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz. Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 

Projeleriniz, Ödevleriniz için gerekli olan materyalleri ve taleplerinizi  bizlere e-posta yoluyla iletebilirsiniz. ( talep edebileceğiniz örnek şablonlar; sunum dosyası, proje, ödev kapağı, ders notları .)

 

  • Sitemizde ki birçok branşta ki uzman  öğretim kadrosunda ki editörlerimizden ücretsiz bir şekilde ödev ve projelerinize yardım isteyebilirsiniz.
  • Ödevlerinize yardımcı olmamızdaki amaç tembelliğe değil nasıl yapıldığını ve nelere dikkat edilmeli konusunda sizleri tecrübelendirmek olacaktır.
  • Birey.net olarak Türkiye’nin geleceği olan gençlerin  misyonumuz ve vizyonumuz gereği her daim yanınızdayız.
  • E-posta üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İletişim sistemimiz, yollayacağınız e-postaları doğrudan site yöneticisine iletir ve sizlere en kısa sürede yanıt verebilmek için. Bize yollayacağınız e-posta adresinizin güncel olmasına dikkat ediniz. Size en yakın sürede dönüş yapacağız.

Kişisel Bilgilerinizin gizliliğine her daim saygı duyuyoruz ve tüm bilgileriniz yalnızca aramızda iletişim kurmak için korunacak ve kullanılacağının temennisini veriyoruz. Sizlerden alacağımız geri bildirimler, içerik önerileri ve yararlı tartışmalar için şimdiden teşekkür ederiz.

Başa dön tuşu