Rehberlik

Fizik Dersi İçin Youtube Kanalları

Merhaba değerli arkadaşlar bugün sizlere üniversiteye hazırlıkta çok yardımcı olan, bir konuyu ele aldık; Fizik Dersi İçin YouTube Kanalları. Her ders için ilgili olduğu kanalı da makalemizde yer vermeyi ihmal etmedik. Ders ders iyi olan YouTube kanalını inceledik. Bir çoğumuz anlamadıkları veya bilmedikleri bir konuyu öğrenmek için YouTube izlemeye ihtiyaç duymuştur. Peki bilinen kanallar hangileridir. Hangi kanallar daha iyidir. Bu soruyu öğrenmek için makalenin devamını okuyun. İşte; Fizik Dersi İçin Youtube Kanalları

Fizik Dersi İçin Youtube Kanalları

Fizik Dersi YouTube Kanalları: Fizik bir çok öğrencinin zorlandığı bir derstir. Ama aslında kolaylaştırılabilir, bir tarzı vardır. Bu tarzı size kolay olarak öğretebilecek nadir kanalları sizlere liste halinde sunuyoruz. Bugün sizlere bu makale ile Fiziği kolaylaştıran kanalları inceleyeceğiz. Fizik YKS ve TYT sınavlarında oldukça değerli bir test bölümüdür. Fizik Dersi İçin Youtube Kanalları şunlardır;

Hocalara Geldik: Hocalara geldik Youtube kanalı öğrencilere ücretsiz, video çekimler yapan bir youtube eğitim kanalıdır. Konu anlatım, soru çözüm, rehberlik, vb. konulardaki ücretsiz videolar üretir. Hocalara Geldik kanalı, Fizik konusunda oldukça isabetli bir kanaldır. Fizik video destekli soru bankası soru çözümleri yaparak sizlerin daha iyi konuyu anlamanıza yardımcı olacağına inandığım ve güvendiğim  kanaldır.

Şenol Hoca: Fizik konusunda konu anlatımları ve soru çözümleri yaparak üniversiteye hazırlık aşamasında öğrencilerin daha verimli çalışabilmesi için Şenol Hoca YouTube kanalını öneriyoruz. Fiziği kolay bir şekilde işler, pratik yollar üzerinde çalışır. Hocamızın ders anlatışı akıcıdır. Fizik sevdirir, işlevsel ve pratik olarak anlatır.

Umut Öncül: Umut hoca youtube kanalında öğrencilere fiziği sevdirerek ve pratik anlatımlarıyla siz öğrenciler için nadir kanallar arasındadır. Fizik dersini, konularını, anlaşılamayan noktalarını farklı bir bakış açısıyla yeniden değerlendirmek, öğrencilere soluk aldırıp aslında ne kadar kolay başarılabileceğini göstermek adına yapılan çalışmaları içermektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu